Niech zstąpi Duch Twój i odnowi oblicze Ziemi. Tej Ziemi! Jan Paweł II

Z głębokim żalem…

Dodane: 9 lipca 2024

Z głębokim smutkiem informujemy, że dzisiaj rano, w dniu 9 lipca 2024 roku, Pan Bóg powołał do siebie naszego drogiego księdza proboszcza Mariana Czerniejewskiego. Odszedł od nas człowiek wielkiej wiary, oddania i miłości do bliźnich, który przez wiele lat prowadził naszą wspólnotę parafialną i wielką mądrością i troską.

Mszy Święta żałobna oraz uroczystości pogrzebowe odbędą sie 12-go lipca o godz 13.00 w kościele parafialnym. Modlimy się o wieczny pokój dla Jego duszy i prosimy wszystkich parafian o modlitwę oraz wsparcie w tym trudnym czasie.

Niech dobry Bóg przyjmie Go do swojego Królestwa, a nam da siłę i wiarę, abyśmy mogli przejść przez ten trudny czas w jedności i nadziei.

Wieczny odpoczynek racz Mu dać, Panie…

Z wyrazami żalu,
Wspólnota Parafialna

Msze Święte

Trzebiesławice
Poniedziałek
8:00
Wtorek-Piątek
17:00
Sobota
8:00
Niedziela
8:00 | 11:30
Gołuchowice
Niedziela
10:00

Intencje Mszalne

Cmentarz

Kościół w Sieci

Liturgia Słowa