Niech zstąpi Duch Twój i odnowi oblicze Ziemi. Tej Ziemi! Jan Paweł II

Zakonczenie prac konserwatorskich kapliczki

Dodane: 17 listopada 2019

Chcielibyśmy poinformować o zakończeniu prac konserwatorskich naszej kapliczki w Trzebiesławicach. W galerii znajdują się udokumentowane fotografiami poszczególne kroki konserwacji, a tutaj chcielibyśmy przedstawić jedynie efekt końcowy. Z całego serca dziękujemy także wszystkim który przyczynili się do renowacji naszej kapliczki. Niech wam Bóg Błogosławi. Bóg Zapłać.

Poniżej obraz i kamery 360 stopni. Użyj myszki lub przeciągnij palcem by się rozejrzeć. możn zwiększać/zmniejszać.

Msze Święte

Trzebiesławice
Poniedziałek
8:00
Wtorek-Piątek
17:00
Sobota
8:00
Niedziela
8:00 | 11:30
Gołuchowice
Niedziela
10:00

Intencje Mszalne

Cmentarz

Kościół w Sieci

Liturgia Słowa