Ogłoszenia diecezjalne

Dodane: 27 stycznia 2019

OGŁOSZENIA KURII DIECEZJALNEJ

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus!
  1. Uniwersytecki Zespół Szkół Katolickich Fundacji KANA zaprasza na Dzień Otwarty Liceum Ogólnokształcącego, który odbędzie się 31 stycznia, we czwartek, o godz. 17.00 w Sosnowcu, przy ul. Legionów 10. oraz na Dzień Otwarty Szkoły Podstawowej, który odbędzie się 6 lutego, we środę, o godz. 17:00 w Jaworznie, przy ul. Chopina 40. Więcej informacji można uzyskać na stronie szkoły: www.kana.edu.pl .Serdecznie zapraszamy!
  2. Rekolekcje powołaniowe dla młodzieży męskiej
    Wszystkich mężczyzn stojących na progu wyboru życiowej drogi i zadających sobie pytanie: Jakie jest moje powołanie? zapraszamy na rekolekcje do naszego seminarium w dniach 22-24 lutego 2019 r.
  3. Sesja Szkoły Maryi
    Szkoła Życia i Ewangelizacji Świętej Maryi i Nazaretu Matki Kościoła zaprasza na Zimową Sesję Rekolekcyjną do parafii św. Maksymiliana w Olkuszu w dniach 8 - 10 lutego. Zapisy do 04.02.2019 - osoby od 18-stego roku życia do 80. Organizatorzy zapewniają też opiekę dla dzieci.
    Wiecej na www.szkolazycia.info
  4. Koncert kolęd - Brudzowice
    Serdecznie zapraszamy na koncert kolęd i pastorałek w kościele Narodzenia NMP w Brudzowicach, w niedzielę, 27 stycznia, po Mszy św. o godz. 11.00

Z kapłańskim pozdrowieniem